سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

پاناسونیک یکی از شرکت ‌های مطرح در زمینه تجهیزات ارتباطی، تلفن های آنالوگ، دیجیتال، هیبریدی و دستگاه های سانترال است. این شرکت انواع مدل‌ های دستگاه های سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت را با قابلیت‌ ها و ویژگی‌ های مختلف عرضه می‌ کند. کارت های افزایشی سانترال از دیگر محصولات شرکت پاناسونیک می باشد.

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

مزایای استفاده از سانترال پاناسونیک

با استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک، شرکت ها، ادارات و سازمان ها قادر خواهند بود راه های ارتباطی کسب و کار خود را به صورت مؤثرتری مدیریت کنند. با استفاده از مدل های گوناگون دستگاه های سانترال پاناسونیک می توان هزینه های ناشی از استخدام نیروی انسانی به عنوان منشی را کاهش داد. ترافیک خطوط تلفنی را کاهش داد، مشتری بیشتری جذب نمود و تماس های کمتری را از دست داد. با استفاده از دستگاه سانترال پاناسوتیک می توان تماس ‌های داخلی بین کارکنان را آسان تر کرد و سرعت ارتباط را بیشتر نمود هزینه های ناشی از تماس کارکنان بخش های مختلف را کاهش داد و تعامل مطلوب تری بین اعضاء مجموعه ایجاد نمود.

مدل های متنوع دستگاه‌ سانترال پاناسانیک همچنین امکانات پیشرفته ای مانند سیستم ‌های IP-PBX و VoIP را پشتیبانی می نماید. این امکانات شامل ویدئو کنفرانس، امکانات شبکه ای، ضبط مکالمات، انتقال دیتاهای مورد نیاز و موارد متعدد دیگر است. این قابلیت ‌ها به کسب و کارها امکان می ‌دهد از ارتباطات پیشرفته برخوردار شده و به کمک شبکه اینترنت هزینه مکالمات خود را کاهش دهند و سرعت آن را بالا ببرند.

دستگاه سانترال پاناسونیک امنیت بالایی دارد و امکانات امنیتی بالایی در سیستم ها و دستگاه های خود قرار داده است که موجب کاهش شکاف های ارتباطی و تهدیدات امنیتی می گردد. این امکانات شامل کنترل دسترسی، رمزگذاری تماس ‌ها، و حفاظت از اطلاعات است. برخی از مدل های سانترال پاناسونیک قابلیت گزارش ‌گیری و تحلیل دارند که به مدیران اطلاعاتی درباره تاریخچه تماس ‌ها و مدت زمان مکالمات، شماره تماس گیرنده ها و سایر آمار مربوطه می‌ دهد.

قیمت سانترال پاناسونیک

قیمت دستگاه سانترال می ‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلف قرار بگیرد. در ادامه، برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت دستگاه سانترال بررسی می گردد. وجود انواع مختلف دستگاه‌ های سانترال با مشخصات و قابلیت ‌های متفاوت می‌ تواند تأثیر زیادی بر قیمت این محصولات داشته باشد. برخی از دستگاه‌ های سانترال پیشرفته‌ تر بوده امکانات گسترده ‌تری دارند که گران قیمت تر هستند.

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک، ظرفیت دستگاه می باشد. ظرفیت یک دستگاه سانترال به تعداد خطوط تلفن شهری و خطوط داخلی که قادر است پشتیبانی کند بستگی دارد. دستگاه ‌های سانترال پاناسونیک در دو دسته کم ظرفیت و پر ظرفیت موجود می باشند که دستگاه های سانترال با ظرفیت بیشتر به طور معمول قیمت بالاتری دارند. دستگاه ‌های سانترال پاناسونیک با قابلیت‌ های پیشرفته مانند ویدئو کنفرانس، صندوق پیام، ضبط مکالمه، منشی تلفنی گویا و مواردی دیگر از این دست، هزینه بیشتری دارند. زیرا این امکانات ابزارهای مدیریتی و کنترلی قدرتمندی به مدیران کسب و کارها می دهد و آن ها را قادر می سازد بازدهی مجموعه های خود را بالا ببرند.

از سویی دیگر نوع تکنولوژی به کار رفته در دستگاه که از نوع ارتباطات مبتنی بر شبکه یا ارتباطات سنتی می باشد، در قیمت دستگاه سانترال نقش دارد. به طور معمول، دستگاه‌ های سانترال بر پایه تکنولوژی‌ های VoIP قیمت بیشتری دارند. زیرا سیستم های سانترال بر پایه شبکه، قدرت جابجایی صدا و تصویر و دیتا با هزینه پایین تر و سرعت بالاتر دارند.

خدمات پس از فروش نیز از عوامل تعیین کننده در قیمت سانترال پاناسونیک می باشد. برخی از خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک شامل خدمات سرویس و عیب یابی می باشد که به صورت دوره ای و در صورت بروز هر گونه اختلال، اقدام به رفع مشکل می نمایند. اندازه و مقیاس کسب و کار نیز می‌ تواند تأثیری در قیمت دستگاه سانترال موثر باشد. کسب و کارهای بزرگتر و با نیازهای بیشتر، تعداد کارکنان و نیازهای شبکه ای بیشتر، دستگاه‌ های سانترال گسترده‌ تر و پیچیده ‌تری را ممکن است نیاز داشته باشند که هزینه بیشتری نیز برای نصب و راه اندازی و پیکربندی می طلبد.

استفاده از کارت های افزایشی نیز یکی از عواملی است که بر قیمت سیستم سانترال اثر می گذارد. کارت های افزایشی سانترال شامل کارت های ارتقاء شهری و داخلی می شوند که می توانند به صورت آنالوگ یا دیجیتال باشند. دستگاه سانترال پاناسونیک از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار می باشند و قابلیت ارتقا و پیشرفت دارند که با افزایش ابعاد مجموعه و تعداد خطوط ارتباطی داخلی و شهری، قابلیت ارتقا دارند.

انواع مدل های دستگاه سانترال پاناسونیک با ابزار و تجهیزات و کارت های افزایشی متناسب و سازگار با آن ها را می توانید از این مرکز تهیه نمایید. قیمت ارائه شده محصولات این مرکز بسیار مقرون به صرفه می باشد. خدمات نصب و راه اندازی سیستم های سانترال در این مرکز توسط مجرب ترین متخصصین انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط