فروش سانترال

خرید سانترال

خرید سانترال

خرید سانترال

امروزه خرید سانترال برای هر شرکت، سازمان یا ارگانی که دارای بخش های مختلف با خطوط تلفن متعدد می باشد، الزامی به نظر می رسد. در چنین مکان هایی که چندین خط تلفن وجود دارد. اگر از تلفن های متعدد استفاده شود، باعث ازدحام تلفن ها می شود. تسلط و کنترل این تعداد خطوط تلفن آسان نبوده و بازدهی کار را به صورت قابل ملاحظه ای پایین می آورد و انرژی زیادی را صرف سازمان دهی تلفن ها و خطوط آن ها می نماید. استفاده از تلفن های متعدد با خطوط زیاد در یک شرکت یا بخش که تماس های زیادی نیز دارد، خطای انسانی را بسیار بالا می برد و اینجا است که ضرورت خرید سانترال مشهود می باشد.

با خرید سانترال این مشکلات بر طرف می گردد و به سادگی با دستگاه سانترال می توان به صورت هم زمان چندین تماس را به خطوط داخلی مورد نظر متصل کرد. با خرید سانترال دیگر سردرگمی پیش نمی آید و به سادگی می توان تماس های ورودی به مجموعه را مدیریت کرد. به طور مختصر می توان چنین گفت که با خرید سانترال برای یک مجموعه مانند یک شرکت یا آموزشگاه یا مکان هایی از این قبیل که تماس های ورودی متعددی دارند، دیگر نیازی به اختصاص یک خط تلفن جداگانه به هر بخش داخلی نمی باشد و هر بخش داخلی مجموعه، با داشتن یک داخلی مشخص به سانترال مرکزی متصل می شوند.

خرید سانترال هزینه های سیستم های ارتباطی مجموعه را به صورت مطلوبی پایین می آورد و دیگر هزینه های زیادی برای خرید خطوط تلفن متعدد نیاز نیست و تنها با خرید یک سانترال می توان راه های ارتباطی را سازمان دهی کرد. خرید سانترال و استفاده از آن مزایای بسیاری دارد که می توان به این موارد اشاره کرد: اتصال به خطوط داخلی رایگان بوده و با خرید سانترال هزینه های مخابراتی مجموعه کاهش می یابد. خرید سانترال از خطاهای انسانی اپراتورها می کاهد و کار آن ها را ساده می نماید.

همچنین با خرید سانترال امکان ضبط تماس ها و پیگیری آن ها وجود دارد و مدیریت مجموعه را تسهیل می نماید. همچنین این دستگاه ها دارای منشی تلفنی بوده و می تواند به صورت خودکار تماس را به داخلی مورد نظر وصل کند. این امکان وجود دارد که چندین تماس پشت یک خط داخلی در انتظار بمانند و با محدودیت زمانی تماس ها به سرعت صف پیش برود و تماسی نیز از دست نرود.

مطالب مرتبط