فروش سانترال

سانترال ارزان

سانترال ارزان

سانترال ارزان

خرید تلفن سانترال ارزان یکی از درخواست هایی است که بسیار زیاد به صورت روزانه به واحد فروش پاناسونیک می رسد.

برای اینکه خرید خود را در زمینه تلفن سانترال ارزان ثبت کنید باید ابتدا مدل دستگاه را متوجه شوید و بدانید دستگاهی که داری چه مدلی است و نکته بعدی این است که چه کارت هایی در آن تعبیه شده است؟

تلفن سانترال ارزان پاناسونیک برای راه اندازی یک سانترال با هزینه کم مورد نظر شرکت های کوچک و فروشگاه ها می باشد. تلفن سانترال ارزان را بیشتر در گوشی های آنالوگ که قابلیت های کمتری دارند می توان یافت. برای نمونه گوشی تلفن سانترال S500 که تا همین اوخر تولید می شد

اگر شما کسب و کار کوچکی دارید و قصد استفاده از سیستم سانترال را در شرکت خود دارید برای انتخاب تلفن های سانترال خود میتوانید سانترال ارزان را انتخاب کنید . تلفن های آنالوگ پاناسونیک با قیمت های کاملا اقتصادی و مناسب ارائه می شود و شما می توانید اگر داخلی مورد نظر اپراتور نیست از این تلفن ها استفاده کنید.

یکی از تلفن های سانترال ارزان دیجیتال مدل KX-T7665 است . این مدل گوشی دارای 8 کلید قابل برنامه ریزی است و قیمت مناسبی دارد. تلفن 7665 یک تلفن دیجیتال و کارمندی پاناسونیک می باشد که روی سانترال های پر ظرفیت TDA و TDE و NS و NCP قابل استفاده می باشد.

اگر می خواهید از گوشی های بی سیم در پورت های سانترال خود استفاده کنید بخاطر داشته باشید که فقط برای داخلی های آنالوگ می توانید از تلفن بی سیم استفاده کنید. یکی از تلفن های سانترال ارزان, تلفن KX-UT113است که می تواند انتخابی مناسب باشد.

مطالب مرتبط